Sodelavci

Akademski zbor

Naziv

Priimek in ime

Področje

Kontakt

Izredni profesor

Bobek Vito

Mednarodna ekonomija in poslovanje

vito.bobek@guest.arnes.si

Docent

Ciszewska Mlinarič Mariola

Strateški management

info@arema.si

Predavatelj

Franko Uhernik Ingrid

Logistika in trajnostni razvoj

ingrid.uhernik@gmail.com

Predavatelj

Godec Patrik

Poslovna informatika

patrik.godec@gmail.com

Višji predavatelj

Gorenak Štefka

Trženje, Management

info@arema.si

Asistent

Gubenšek Primož

Ekonomija in management

info@arema.si

Predavatelj

Hrženjak Marko

Transportna logistika

hm.storitve@siol.net

Predavatelj

Jagodič Kornelija

Tuj jezik AN/NE

kornelija.jagodic@amis.net

Predavatelj

Jakob Nataša

Tuj jezik AN/NE

naty.jakob@gmail.com

Docent doktor

Jankovič Patricija

Pravo, Management inovacij

patricija.jankovic@guest.arnes.si

Predavatelj

Lotrič Tomaž

Transportna logistika

info@arema.si

Izredni profesor

Maček Anita

Ekonomska teorija in politika

info@arema.si

Predavatelj

Mašera Robert

Ekonomija in management

robi.masera@gmail.com

Predavatelj

Medeot Marino

Logistika

marino.medeot@gmail.com

Predavatelj in višji razvijalec

Tilen Medeot

Poslovna informatika

tilenmedeot@gmail.com

Docent doktor

Murtič Sašo

Pravo, Logistika

saso.murtic@gmail.com

Predavatelj

Ogrizek Saša

Človeški viri

info@arema.si

Izredni profesor

Ogorelc Anton

Poslovna logistika in turizem

info@arema.si

Predavatelj

Prah Igor

Ekonomija in management

igor.prah@prah.si

Docent doktor

Štor Matjaž

Management in organizacija poslovanja

matjaz.stor@gmail.com

Docent

Trapečar Matej

Logistika

info@arema.si

Predavatelj

Vegelj Stanko

Kakovost in oskrbovalne verige

stanko.vegelj@kabelnet.net


Strokovne službe

Področje

Priimek in ime

Kontakt

Glavni tajnik

Nadja Bezenšek

nadja.bezensek@prah.si

Referat za študentske zadeve

Ogrizek Anita

anita.ogrizek@prah.si

Referat za študentske zadeve

Šket Nina

referat@prah.si